Užavas Kausa pusfināla spēle "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Pēc pirmās spēles Ventspilī 6 punktu handikaps bija kurzemniekiem. Tomēr ņemot vērā VEF sastāva, rīdziniekiem šis deficīts nelikās neiespējamā misija. Pirmā trešdaļa gan neliecināja, ka VEF gaida viegls uzdevums. Ventspils basketbolisti izrādīja cienījamu pretspēli un pēc 10 minūtēm rīdzinieku vadība tikai ar 29-24. Izšķirošais izrādījās otrais periods, kurā vefieši ieguva izšķirošā pārsvaru 66-40 jeb plus 26 punkti. Pēc pārtraukuma nekas būtiski nemainījās un rīdzinieki tikai palielināja savu pārsvaru. Pēc 30 minūtēm jau uz tablo bija 87-54. Bet skanot spēles beigu sirēnai, tika fiksēts rīdzinieku pārliecinošs revanšs ar 101-80.  Līdz ar to Latvijas kausa finālā tiksies VEF Rīga un Rīgas Zeļļi basketbolisti.