Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BK "Ventspils" - "Tartu Ülikool Maks&Moorits"

0.0
Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas turnīrā šovakar spēle Ventspilī, kur viesojas kādreizējais ventspilnieku treneris Gundars Vētra ar "Tartu Universitātes" vienību. No Ventspils Olimpiskā centra ziņo mūsu korespondents Matīss Timofejevs.

Abām komandām pirms spēles bija identiska bilance - 13 uzvaras, 6 zaudējumi. Tās dalīja 4., 5. vietu. Līdz ar to uzvaras likme ir cīņa par mājas priekšrocībām izslēgšanas spēlēs.

Savstarpējā spēlē Eiropas kultūras galvaspilsētā Tartu, papildlaikā uzvaru svinēja Ventspils.

Igaunijas kluba galvenais treneris ir Ventspilī dzimušais Gundars Vētra.

Šovakar sākumā abas komandas izcēlās ar labu aizsardzību. Kurzemnieku rindās bieži izcēlās līgas rezultatīvākais spēlētājs amerikānis Ismaels El Amins.

1. ceturtdaļas beigās mājiniekiem 10 punktu izrāviens.

Lai arī Tartu rindās punktus sāka gūt Rinalds Mālmanis, kopainu tas nemainīja. Ventspils spēlēja ļoti disciplinēti un turpināja audzēt pārsvaru. Punktus guva visi, kas devās laukumā. Pirmo puslaiku kurzemnieki uzvarēja pārliecinoši ar 47 pret 28.

Otrajā puslaikā mājinieki turpināja būt labāki. Ventspils izcīnīja divreiz vairāk atlēkušo bumbu nekā Tartu, bija precīzi no visām distancēm un svinēja graujošu uzvaru ar 92 pret 63. Rezultatīvākais ar 19 gūtiem punktiem Linards Jaunzems.

Intervja - Ronalds Zaķis, BK "Ventspils" centrs

Pateicoties uzvarai Ventspils nostiprinājušies 4. pozīcijā un uzlabojuši izredzes pacīnīties par 3. vietu regulārajā sezonā.