Baltijas sieviešu volejbola līgas spēle "RSU/MSG" - "Audentes SG/NK"

Baltijas līga siev.

Baltijas sieviešu volejbola līgā šodien ļoti vērtīgu uzvaru guva Rīgas Stradiņa Universitātes/Murjāņu sporta ģimnāzijas volejbolistes. Mačs pret Tallinas Audentes bija svarīgs, jo abas vienības tabulā atradās viena otrai blakus. Tā pirmajā setā ar 25-23 pārākas bija mūsējās, bet otrajā uzvarēja tallinietes. Trešajā setā ilgu laiku vadībā bija viešņas, tomēr ar savas līderes Karmenas Strukas veiksmi uzbrukumā Stradiņa Universitātes volejbolistes igaunietes panāca, bet galotnē tika izrauta uzvara ar 26-24. Ceturtajā seta aina mainījās, jau iedzinējos bija Audentes, un seta beigās rezultātu izlīdzināja. Tomēr galotnē atkal pārākas bija latvietes. Strukas uzliktais bloks ļāva svinēt uzvaru setā ar 26-24, bet visā spēlē ar 3-1. Panākums ļāva RSU/MSĢ komandai apsteigt Audentes volejbolistes un pakāpties uz 7.pozīciju.