Starptautiskās sacensības daiļslidošanā "Latvia Trophy"

Volvo hallē divas dienas risinājās starptautiskās sacensības daiļslidošanā Latvia Trophy, kas vienlaikus mūsu sportistiem bija Latvijas čempionāts. Lielākais notikums, protams, bija Denisa Vasiļjeva starts. Jau vakar pēc Īsās programmas Deniss bija ieguvis 12 punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju. Bet šodien Izvēles programmā Vasiļjevs veica divus četrkāršā Salhova lēcienus, viens no tiem gan bija neveiksmīgs. Tomēr ar visu to programma izpildīta veiksmīgi, ko apliecina iegūtie 174 punkti. Divu programmu summā Denisam 255 punkti, kas ir sezonas labākais rezultāts, un, protams, pārliecinoša uzvara. 

Intervija - Deniss Vasiļjevs, Latvia Trophy uzvarētājs

Aiz Denisa otro vietu vīriešu konkurencē, atpaliekot par 50 punktiem, ieguva Levs Vinokurs no Izraēlas, bet trešais bija vēl viens Latvijas daiļslidotājs Fjodors Kulišs.

Uzvara Latvijai arī dāmu konkurencē, ko ar 170 punktiem guva Sofja Stepčenko, bet trešo rezultātu sasniedza Angelina Kučvaļska. Arī Juniorēm labākā no mūsējām Kira Baranovska ieguva 3.vietu, bet uzvara te tika Noemi Joosai no Itālijas.