Baltijas līgas spēle volejbolā vīriešiem "RTU Robežsardze/Jūrmala" - "Barrus Võru VK "

Baltijas volejbola līgā RTU Robeadze/Jūrmalažs volejbolisti uzņēma Barrus Voru komandu no Igaunijas. Abas vienības tabulā šķīra 3 vietas un 4 uzvaras par labu Barrus volejbolistiem. Pirmā seta sākums to gan neapstiprināja, RTU uzreiz ieguva būtisku vadību. Vairākkārt uzlikti labi bloki ļāva mājiniekiem pabeigt setu 25-22 savā labā. Otrais sets sākās tāpat kā pirmais. Par spīti Barrus leģionāriem Renato Santosa un Kristo Kolo centieniem uzbrukumā, atkal priekšā bija jūrmalnieki. Tomēr pakāpeniski Igaunijas klubs sāka mūsējos panākt. Seta beigu daļā tas visiem izdevās neizšķirts 18-18. Par laimi lūzums nenotika, un RTU ātri atguva pazaudēto un galotnē atkal uzvara ar tādu pat iznākumu 25-22, bet pa setiem vadība ar 2-0. Trešais sets atkal īpaši neatšķīrās no iepriekšējiem – RTU agresīvi servēja apgrūtinot viesiem uzbrukumu veidošanu un faktiski visu laiku atradās vadībā. Labi sākti izdevās novest līdz galam un uzvarot setu ar 25-23 tika izcīnīta vērtīga uzvara pār Barrus volejbolistiem ar 3-0.

Intervija - Matīss Gabduļins, "RTU Robežsardze/Jūrmala" volejbolists

RTU volejbolistiem tas ir 3 panākums 11 spēlēs, bet tabulā joprojām priekšpēdējā vieta, priekšā tikai Jēkabpils Lūšiem, kuru kontā tikai 2 uzvaras.