Baltijas sieviešu basketbola līgas spēle "TTT Rīga" – "LCC"

0.0

Baltijas sieviešu basketbola līgas uzmanības centrā bija abu līdz šim nezaudējušo līderu duelis – TTT Rīga uzņēma Klaipēdas Starptautiskās universitātes basketbolistes. 1.vietu gan ieņēma lietuvietes, jo bija uzvarējušas par 2 spēlēm vairāk nekā mūsējās. Spēles sākums piederēja rīdziniecēm, kas ātri ieguva 10-3 vadību. Tomēr tūlīt pat viešņas paņēma minūtes pārtraukumu un spēle izlīdzinājās. Puslaika izskaņā TTT jau nonāca zaudētājos ar 6 punktu atpalicību, bet līdz pārtraukuma izdevās to samazināt 37-39 lietuviešu labā. Otrajā puslaikā vienubrīd TTT atkal pabija vadībā, tomēr tad atkal nācās izbaudīt iedzinēju statusu. Trešās ceturtdaļas izskaņā pēc Ievas Pulveres caurgājiena rīdzinieces atguva vadību 52-51. Pēdējā ceturtdaļa jau sākās ar mūsējo izrāvienu, un 3 minūtes pirms spēles beigām tika iegūts pieklājīgs 10 punktu pārsvars 68-58. Tagad jau Klaipēdas basketbolistēm bija jāglābj spēle. Taču rīdzinieces to vairs neļāva izdarīt un guva ļoti vērtīgu uzvaru ar 71-64.

Intervija - Evelīna Otto, "TTT Rīga" basketboliste

Tagad ar 6 uzvarām TTT Rīga basketbolistes kļuvušas par vienīgajām, kuru kontā nav zaudējumu, un faktiski ir vienpersonīgas turnīra līderes.