Baltijas volejbola līgas spēle "RTU Robežsardze / Jūrmala" - "Selver/TalTech"

Pēc vakardienas zaudējuma 4 setos Pērnavas komandai RTU Robežsardze Jūrmala volejbolistus šodien gaidīja vēl nopietnāks pārbaudījums – turnīra līderi Tallinas Selver TalTech komanda. Pretinieki līdz šim svinējuši tikai uzvaras un 6 spēles zaudējuši vien 3 setus, kamēr jūrmalnieku kontā tikai viena uzvara.

Pirmais sets pagāja mainīgām sekmēm. Vispirms vadībā bija mūsējie, tad igauņi. Beigās RTU viesus panāca, bet tad tik un tā galotnē ar 25-23 pārāki Selver volejbolisti. Otrajā setā viss bija vienkāršāk. Lai arī epizodiski paspīdēja mājinieki, viesi ātri iekrāja 5-6 punktu pārsvaru. Iznākums likumsakarīgs - 25-17, bet pa setiem 2-0 igauņu labā. Trešais sets sākās Robežsardzes zīmē 11-6. Uzbrukumā atraisījās Toms Kalniņš un Jānis Teikmanis. Piepalīdzot Patrikam Pinkam, tas deva augļus. Iekrāto izdevās noturēt un uzvarēt setu ar 25-18. Diemžēl tik pat pozitīvs turpinājums nesekoja. Selver atkal ieslēdza sesto ātrumu, un ar dominanci tīkla vidū piespieda mūsējos padoties ar 17-25. Līdz ar to Robežsardzei zaudējums mačā ar 1-3.