Latvijas hokeja Virslīgas spēlē HK "Zemgale/LBTU" svin pārliecinošu uzvaru pār HK "Mogo/LSPA"

Pērnās sezonas fināla atkārtojums mājiniece Mogo pret čempioni Zemgali nelika vilties. Abas komandas arī šogad Baltijas līgā ir pirmajās divās vietās – pirmajā periodā Zemgale pretiniekiem lieliski nodemonstrēja vairākuma izspēli izmantojot vienīgo savu šādu iespēju un 1:0, vārti Kristapa Roķa kontā. Mogo abus savus vairākumus nopūdelēja.

Spēles uzvarētājs izšķīrās otrajā trešdaļā, kad Zemgale guva trīs bezatbildes vārtus pēc kārtas – divi no tiem lielajā 4 minūšu vairākumā, kad jelgavnieku pieredzējušie vīri Mārtiņš Karsums un Gatis Gricinskis eleganti izkārtoja vārtus Gustavam Milleram un Mārtiņam Porejam, bet 4:0 Renartam Alksnim.

Noslēdzošajā trešdaļā abu komandu hokejisti paspēja izvicināt dūres – šāds emociju lādiņš gan Mogo nepalīdzēja, Zemgalei pārliecinoša uzvara ar 5:1.

Intervija - Gustavs Millers, HK "Zemgale/LBTU" uzbrucējs

Milleram visā spēlē vārti un rezultatīva piespēle, HK "Zemgale/LBTU" pēc šīs uzvaras palielina pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem, arī nākamā spēle čempionei solās būt saspringta viesojoties pie Rīgas Prizmas.