Latvijas futbola Virslīgas spēlē RFS sakauj FK "Auda"

Kārtas centrālajā mačā, kur tikās otrajā un trešajā vietā esošās komandas RFS un Auda, pirmajā puslaikā bija jūtams mājinieku pārsvars. Vējainos un lietainos laika apstākļos aizvadītajā spēlē pirmās labās izdevības radās Dmitrijam Zeļenkovam un Žigam Lipuščekam. Puslaika vidū RFS uzbrucējam Darko Lemajičam arī izdevās raidīt bumbu Audas vārtos, tomēr tiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli un vārtu guvums netika fiksēts. Toties minūti pirms pārtraukuma laukuma saimniekiem izdevās rezultatīvs uzbrukums un Jānis Ikaunieks guva tik svarīgos pirmos vārtus.

Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena Stefans Panič vēl reiz sarūgtināja Audas vārtsargu Robertu Ozolu un jau 2-0 RFS labā. Pēc tam skaists tālsitiens pa vējam sanāca jau minētajam Darko Lemajičam un bumbu trāpīja vārtu augšējā stūrī. RFS bija vēl daži momenti, tomēr rezultāts vairs nemainījās un vicelīderi guva pārliecinošu uzvaru pār Audas komandu ar 3-0.

Intervija - Jānis Ikaunieks, RFS uzbrucējs

Pēc šī panākums RFS futbolisti turpina pakaļdzīšanos Riga FC vienību, bet joprojām atpaliek no viņiem par 3 punktiem, savukārt Audas futbolistiem arī zaudējums ļauj saglabāt 3.pozīciju.