Jānis Baumanis ar vicečempiona titulu vēl nezina vai nākamasezon startēs Eiropas rallijkrosā

Otro sezonu pēc kārtas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis Eiropas rallijkrosa čempionātu noslēdza otrajā vietā. Tiesa gan apšaubāmi tiesneša lēmumi liedza cīnīties par čempiona titulu. Par aizvadīto sezonu un vēl neskaidro nākotni turpina Lotārs Zariņš.

Pilots ir gandarīts ar savas jaunizveidotās komandas "RX Team Latvia" paveikto darbu, un lai gan izcīnīts vicečempiona tituls, Jānis Baumanis nav apmierināts ar sezonas noslēgumu. 

Intervija - Jānis Baumanis, rallijkrosa pilots

Latviešu pilots uz starta finālā neizgāja Norvēģijas un Beļgijas posmos. Pirmajā reizē Baumani fakta priekšā nostādīja vien īsi pirms finālbrauciena, otrajā bija līdzīgs skaidrojums, norādot, ka bijis pārāk ciešs kontakts ar oponenta auto. Baumanis gan norāda, ka rallijkross ir kontakta sporta veids un pieļauj iespēju nākamsezon startēt citā čempionātā. 

Intervija - Jānis Baumanis, rallijkrosa pilots

Baumanis ar savu komandu septembrī gaidīs atbildi no Starptautiskās Automobiļu federācijas par noteikumu maiņu, ja organizācija neizrādīs interesi veikt izmaiņas, tad latvietis ar jau citu komandu parakstiem vērsīsies atkārtoti ar lūgumu pārskatīt noteikumus.