Latvijas kausa izcīņas spēlē FK "Tukums 2000 / Telms" pieveic "Valmiera FC"

Šovakar divas spēles Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā futbolā. Valmiera jau nospēlēja pret Tukumu un zaudēja 0-1. No Jāņa Daliņa stadiona ziņo Matīss Timofejevs.

Virslīgas ietvaros trīs savstarpējos mačos divas valmieriešu uzvaras un viens neizšķirts. Valmierai laukumā 5, bet Tukumam 10 latvieši. Vidzemniekiem jāiztiek bez Alvja Jaunzema. Viņš no valsts čempiones pārcēlies uz Polijas Ekstraklases komandu Melecas "Stal".

Spēli lieliski sāka Tukums. Izcils solo reids padevās Bogdanam Samoilovam – to viņš noslēdza ar precīzu tālsitienu – viesi vadībā 1-0. Valmierai bija divas teicamas iespējas panākt līdzsvaru, taču tās brīnumainā kārtā netika izmantotas.

Otrā puslaika ievadā laukumā bija vairāk asumu nekā kvalitātes. Valmierai ar pakaļdzīšanos nesekmējās. Tukums ļoti saliedēti aizsargājās un izcīnīja uzvaru ar 1-0 un pirmo reizi vēsturē iekļuva pusfinālā.

Intervija - Bogdans Samoilovs, FK "Tukums 2000" pussargs

Tagad tukumniekiem jāgaida izloze, lai uzzinātu pretiniekus pusfinālā, kur arī viss izšķirsies vienā spēlē.