UEFA Eiropas Konferenču līgas spēle "Riga FC" - "Kecskeméti TE"

Tā kā pirmajā spēlē rīdzinieki piekāpās ar 1-2. Šovakar bija jāuzvar vismaz ar vienu vārtu pārsvaru.

Spēli gan labāk iesāka ungāri. Kļūdījās "Riga FC" vārtsargs Nils Puriņš un viesu kapteinis Vago panāca 1-0 "Kecskeméti TE" labā. Rīga metās atspēlēties – labākā iespēja bija no Liepājas nopirktajam Kongo pussargam Mankendā, bet sitiens garām vārtiem.

Pēc pārtraukuma rīdziniekus uz priekšu turpināja dzīt 5 ar pusi tūkstoši atbalstītāju. Lai turpinātu Eiropas sezonu bija jāgūst divi vārti. Cerību deva divu Kongo republikas vīru veikums. Mankendā piespēli vārtu guvumā pārvērta Muzinga. Divu spēļu summā – vienu vārtu deficīts. Viens "Riga FC" uzbrukums sekoja otram pašās pamatlaika beigās ļoti labs uzbrukums un Mankendā trieca bumbu vārtos! Izrauts neizšķirts 2 spēļu summā! Pēdējā uzbrukumā pa vārtu stabu trāpīja Penja.

Uzvarētājs jānoskaidro papildlaikā.

Papildlaikā rīdzinieki dominēja un pēdējā kompensācijas minūtē senegālietis Ngoms realizēja brīvsitienu un atnesa uzvaru "Riga FC". Līdz ar to rīdzinieki iekļuva UEFA Eiropas konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā.