Latvijas volejbolisti pēc neveikla sākuma uzveic ungārus Sudraba līgas finālspēlē

Eiropas Sudraba līgas pirmajā finālspēlē Bēkēščabā Latvijas vīriešu izlase ar 3-1 pārspēja Ungāriju un spēra platu soli pretī iekļūšanai Eiropas Zelta līgā.

Mača sākumā mūsu komandai spēle nevedās, Latvijas volejbolisti nonāca iedzinējos ar 7 punktu starpību un ar 17:25 zaudēja pirmo setu turnīra gaitā. Galvenais treneris Mihals Gogols spēja sapurināt savu komandu un otrajā setā latvieši 18 minūtēs burtiski sagrāva savus pretiniekus ar 25:10. Trešajā setā ritēja līdzīga cīņa, bet galotnē Kristapa Šmita stāšanās uz serves nobruģēja Latvijas ceļu uz uzvaru, kas tika nokārtota ar Gustava Freimaņa bloku un Šmita gremdi - 25:21. Ceturtajā setā Latvijas izlases volejbolisti pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, sakaujot ungārus ar 25:11 un visā spēlē triumfējot ar 3-1. Latvijas komandā rezultatīvākais bija Renārs Pauls Jansons ar 22 gūtiem punktiem, bet 19 punkti Šmita kontā. Atbildes cīņa Daugavas Sporta namā Rīgā notiks svētdien 16.30 un arī tās tiešraide būs skatāma LTV7.