Latvijas hokeja izlase gatavojas izšķirošajai spēlei pret Šveici

Latvijas hokeja izlase pēc brīvdienas šodien atgriezusies uz ledus un gatavojās izšķirošajai spēlei pret Šveici. Pēcpusdienā Rīgā no Ziemeļamerikas ieradās AHL aizsargs Kristiāns Rubīns – rīt viņš būs pieteikts spēlei. Komandā savainojumu dēļ ir izmaiņas arī uzbrukuma līnijā. Plašāk no Daugavas ledus halles Matīss Timofejevs.

Šodien uz ledus izlase nebija pilnā sastāvā. Treniņā nepiedalījās aizsargs Roberts Mamčics, kuram savainojuma dēļ turnīrs ir beidzies – viņa vietā spēlēs šodien no ASV atlidojušais Kristiāns Rubīns. Ledu šodien negrieza arī uzbrucēji Ronalds Ķēniņš un Andris Džeriņš.

Intervija - Harijs Vītoliņš, Latvijas hokeja izlases galvenais treneris

Lai nodrošinātu vietu 1/4 finālā Latvijai rīt pret Šveici nepieciešams vismaz viens punkts. Šveicieši uzvarējuši visas līdzšinējās spēles. Par šīs valsts čempionu šajā pavasarī kļuva Deniss Smirnovs.

Intervija - Deniss Smirnovs, Latvijas izlases uzbrucējs

Intervija - Rodrigo Ābols, Latvijas izlases uzbrucējs

Latvijas izlase uzvarējusi četras spēles pēc kārtas. Vārtus arī rīt sargās Artūrs Šilovs. Arvien labāk spēlē pirmā maiņa Rodrigo Ābolu, Kasparu Daugaviņu un Rūdolfu Balceru. Ābola un Daugaviņa rēķinā pa pieciem punktiem.

Intervija - Rodrigo Ābols, Latvijas izlases uzbrucējs

Latvijas spēle ar Šveici rīt 20:20 LTV7 tiešraidē. Spēles studija no 19:30.