LBL pusfināla 5. spēle "VEF Rīga" - BK "Liepāja"

Izšķirošajai kaujai ļoti motivētas un mobilizētas bija abas komandas. Tas, pirmkārt, bija jūtams aizsardzības darbībās. It īpaši to varēja attiecināt uz VEF Rīga basketbolistiem. Tas ļāva ātri iegūt 10 punktu pārsvaru. Otrajās desmit minūtēs rīdziniekiem izdevās palielināt savu pārsvaru līdz 12 punktiem un puslaiks beidzās 47-35 VEF Rīga labā. Liepājas basketbolisti vēl saglabāja izredzes un samazināja deficītu līdz 8 punktiem. Tomēr trešās ceturtdaļas otrajā pusē VEF kļuva neapturami, un rezultāts strauji auga viņu labā. Pēc diviem Arta Ates tālmetieniem trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā, punktu starpība sasniedza 22 punktus, un cīņas liktenis bija izšķirts. Visi viesu mēģinājumi kaut ko vēl saglābt bija neauglīgi. Beigu rezultāts 87-61 VEF Rīga labā. Sērijā rīdziniekiem uzvara pār Liepājas basketbolistiem ar 3-2, un vieta finālā bija rokā.

Intervija - Artis Ate, “VEF Rīga” aizsargs

Tātad finālā tiksies VEF Rīga un Ventspils. Pirmā spēle notiks jau 3.maijā Rīgā. Dienu vēlāk bronzas sēriju sāks Ogres un Liepājas komandas.