Sieviešu līgas fināls volejbolā VK "Jelgava" - "Rīgas Volejbola skola/LU"

0.0
Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālā iekļuva RTU/Robežsardze/Jūrmala, kas viesos ar 3:1 pieveica Jēkabpils Lūšus, kā arī Daugavpils Ezerzeme/DU, kas ar 3:0 apspēlēja Vecumnieku komandu. Noskaidrotas Latvijas čempiones volejbolā sievietēm. No Jelgavas turpina ziņot Normunds Melderis.

Pirmā finālspēle Rīgā, kā zināms, noslēdzās ar Rīgas Volejbola skola/LU trīs setu uzvaru, tāpēc Jelgavas volejbolistēm vairs nebija iespēju atkāpties. Pirmajā setā valdīja līdzīga spēle, kur seta beigās vadībā bija laukuma saimnieces. Tomēr tad vairākus punktus pēc kārtas guva RVS un izcīnīja uzvaru setā ar 25-22. Otrajā setā aina laukuma atkārtojās. Tikai šoreiz pateicoties labākam blokam rīdzinieces seta vidū ieguva 4 punktu handikapu, ko nosargāja līdz galam, un pēc Megijas Dambrehtes neatvairāma uzbrukuma uzvarēja setu, atstājot mājinieces ar 22 punktiem. Trešajā setā viss ritēja tāpat kā iepriekšējā setā – RVS ieguva pārsvaru seta vidū, un pabeidza to ar 25-20 savā labā. Visā mačā uzvara ar 3-0, bet sērijā ar 2-0, un zelta medaļas atkal tika viņām. Uzvarētāju labā 23 punktus guva Megija Dambrehte.

Intervija - Megija Dambrehte, «Rīgas Volejbola skola/LU» uzbrucēja

Intervija - Sanda Visočanska, VK «Jelgava» komandas kapteine

Jāpiebilst, kas RVS/LU volejbolistes par čempionēm kļuva otro gadu pēc kārtas un Latvijas čempionātā uzvarēja visās 18 spēlēs.