Latvijas handbola Virslīgas spēlē ZRHK "Tenax Dobele" sagrauj "MSĢ"

Šodien Latvijas handbola Virslīgas spēlē "MSĢ" uzņēma ZRHK "Tenax Dobele". Par spēles gaitu no Murjāņiem ziņo korespondents Matīss Timofejevs.

Pēc regulārās sezonas tika izveidotas divas grupas pa trim komandām. 1-3 vieta spēlēja A grupā, 4-6 vieta B grupā. Bet 7.vietā esošā Salaspils spēkojās ar 1.līgas čempioni “Latgols” juniori. A grupas uzvarētāja Dobele jau iekļuvusi pusfinālā, bet pārējās komandas spēlēs ¼ finālā. Pāru uzvarētāji iekļūs Final 4, kas maija vidū norisināsies Dobelē.

Šī spēle, kurā tiekās A grupas divas labākās komandas bija formalitāte. Sākumā Murjāņnieki bija nelielā vadībā, bet drīz vien Dobele izlīdzināja rezultātu un panāca arī plus 4 pēc pirmā puslaika. Otrajā puslaikā Dobele bija krietni pārāka - viņiem uzvara ar 40-22. 10 vārti Oskara Arāja rēķinā.

Intervija - Oskars Arājs, ZRHK “Tenax/Dobele” handbolists

Spēle dobelniekiem bija kā gatavošanās Baltijas līgas Final 4, kas aprīļa vidū norisināsies Igaunijas pilsētā Polvā.