"RTU/Robežsardze/Jūrmala" pirmajā pusfināla spēlē izcīna uzvaru

Latvijas čempionātā vīriešiem šonedēļ kļūs zināmi finālisti, pirmajā pusfinālā Latvijas volejbola klasikā šodien tikās "RTU/Robežsardze/Jūrmala" un SK "Jēkabpils Lūši" komandas. Par spēles gaitu no Jūrmalas ziņo koleēgis Lotārs Zariņš.

Latvijas volejbola čempionātā fināla cienīgs duelis jau pusfinālā. Volejbola klasikā RTU/Robežsardze/Jūrmala uzņēma Jēkabpils Lūšus, kuri šodien gan nebija optimālajā sastāvā - daudz traumēto. Pie tam Latvijas čempioni mēnesi ir bez spēļu prakses.

Mājinieki seta iesākumā iekrāja piecus bezatbildes punktus, pēc brīža panākot +7. Seta gaitā viesi sadeldēja pārsvaru līdz diviem punktiem un tādās robežās rezultāts turējās līdz seta noslēgumam, beigās panākums RTU ar 25:21. Otro setu labāk iesāka Lūši, bet nespēja noturēt pārsvaru un zaudēja ar 20:25.

Intervija - Gatis Slavēns, «RTU/Robežsardze/Jūrmala» kapteinis

Noslēdzošajā spēles daļā viesiem spēki bija izsīkuši, mājiniekiem uzvara ar 25:16 un spēlē panākums trīs setos.