Madonas Smeceres sila trasē noslēgusies Latvijas biatlona sezona

0.0
Mainīgos laikapstākļos Madonas Smeceres sila trasē noslēgusies biatlona sezona. Diemžēl no Latvijas līderiem trasē devās vien Baiba Bendika, taču viņas šīs sezonas neveiksmes šautuvē turpinājās arī šodien, no Madonas ziņo Andris Auziņš.

Sezonas pēdējās biatlona sacensības sportistiem nāca ar lielu pārsteigumu – trase kusa zibens ātrumā, tādēļ iecerētais masu starts kļuva par neierastām sacensībām – sportistiem pēc kļūdām šaušanā nebija jādodas soda aplī, tāpēc arī finišā neviens nevarēja būt pārliecināts par savu rezultātu. Diemžēl daudziem mūsu labākajiem biatlonistiem šodien bija jādodas uz militāristu sacensībām, tāpēc konkurence šoreiz pliekanāka. Sacensību lielākā zvaigzne Baiba Bendika – pirmajās trijās šautuvēs pieļāva sešas kļūdas, bet pēdējā Bendika bija precīza. Baiba uzreiz pēc Pasaules čempionāta atklājusi, ka pie vainas šīs sezonas neveiksmēm šautuvē bijis stobra nolietojums, šodien sacensībās Baiba jau šāva ar jauno stobru, kas vēl jāpiešauj. Kas interesanti saskaitot rezultātus kopējā ieskaitē Bendika bija ceturtā ātrākā ieskaitot arī visus startējošos vīrus.

Intervija - Baiba Bendika, Latvijas čempione biatlonā

Vīriem ātrākais ne tikai trasē, bet arī vēlāk saskaitot rezultātus bija Aleksandrs PAtrijuks – tiesa arī viņam neveicās šaušanā, kopā tās pašas sešas kļūdas. Madonā vēl piešaudē bija bezvējš, bet sacesnībām sākoties sākās pamatīgas lietusgāzes.

Intervija - Aleksandrs Patrijuks, Latvijas čempions biatlonā

Jāuzteic Madaras VEckalniņas šodienas sniegums dāmu jauniešos, madoniete pieļāva vien trīs kļūdas šautuvē un apsteidza ne tikai vienaudzes Elzu Bleideli un Esteri Volfu, bet tikai par divām minūtēm atpaliekot no Bendikas.