Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

“VEF Rīga” un Ogres komandu spēlē pirmajā puslaikā mazliet negaidīti lielāko daļu vadībā atradās orgēnieši. Vefieši aizsardzībā ļāva viesiem mest brīvus metienus, ko viesi arī izmantoja. Tikai puslaika beigās rīdzinieki pretiniekus panāca. Atpūtā ejot, rezultāts jau 36-33 par labu mājiniekiem.

Otrajā puslaikā turpinājās šūpoles. Tagad jau BK “Ogre” basketbolisti biežāk bija iedzinējos. 3.ceturtdaļas beigās pēc Kristapa Dārgā trīspunktu metiena atkal vadībā pabija viesi. Taču ne uz ilgu laiku, jo “VEF Rīga” atguva zaudēto, un pēdēja ceturtdaļā visu laiku bija priekšā. Pēc pāris Kristera Zorika tālmetieniem kļuva skaidrs, ka uzvarēs rīdzinieki. Beigās viņiem panākums ar 75-67. Zoriks šajā spēlē izcēlās ar 24 punktiem.

Intervija - Kristers Zoriks, “VEF Rīga” aizsargs

Līdz ar šo spēli abas komandas noslēdza pamatturnīru. “VEF Rīga” ieņēma 3., bet BK “Ogre” 7.vietu.