Latvijas handbola Virslīga. HK "Ogre/HYDROX" - HK "Vaiņode"

Latvijas Virslīgā cīņu par iekļūšanu līderu grupā turpina Ogre Hydrox handbolisti. Šodien viņi savā laukumā uzņēma tabulas kaimiņu - Vaiņodes vienību. Jau sākumā iegūstot apmēram 5 vārtu vadību, mājinieki pirmo puslaiku pabeidza 18-12 savā labā. Tūlīt pēc pārtraukuma gan kurzemnieki spēja samazināt deficītu līdz -3. Tomēr ogrēniešu pieprasītais minūtes pārtraukums tūlīt atgrieza visu iepriekšējās sliedēs. Mājinieku rindās lietderīgi spēlēja pieredzējušais Elvijs Borodovskis, kas gan pats guva 5 vārtus, gan ar savām piespēlēm to palīdzēja darīt komandas biedriem. Beigās, kad ogrēnieši ieguva 8 vārtu pārsvaru, viņu rindās laukumā devās rezervisti. Tas neko nemainīja, un Ogres komanda svinēja uzvaru ar 33-24.

Intervija - Elvijs Borodovskis, “Ogre/Hydrox” handbolists

Pēc septītās uzvaras 11 spēlēs Ogres handbolisti aiz Tenax, ASK un Murjāņu komandām joprojām ir ceturtie, bet Vaiņodes vienība saglabāja 5.pozīciju.