Latvijas sieviešu handbola virslīga. "LSPA" - "Stopiņu PHK"

Latvijas sieviešu handbola virslīgā pie pirmās uzvaras šosezon tikušas savulaik vairākkārtējās valsts čempiones Stopiņu handbolistes. Viņām pretī stājās pašreizējās čempiones Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas spēlētājas, kuru sekmes pagaidām ir diezgan pieticīgas. Ja pirmajā puslaikā nelielā vadībā atradās studentes, tad otrajā jau priekšā bija Stopiņu komanda. Tomēr beigās arī viņu 3 vārtu pārsvaru LSPA vienība likvidēja. Viss izšķīrās pēdējās 2 minūtēs, kad precīzākas bija Stopiņu spēlētājas, kas guva minimālu uzvaru ar 30-29. Viņu labā 10 vārtus guva Elita Ekkerte, bet zaudētājām 11 Nika Strēle.