Latvijas – Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" 84:71 "TalTech/OPTIBET"

Cīņu Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā šovakar aizvadīja BK "Ventspils". Kurzemnieki savā laukumā uzņēma "TalTech/OPTIBET" basketbolistus. No Olimpiskā centra "Ventspils" ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

TalTech uz Kurzemi atbrauca bez nevienas uzvaras un pirmspēdējo vietu tabulā. Kamēr mājiniekiem divi panākumi un sestā vieta turnīrā. Zīmīgi, ka igauņu komandas līderis ir latvietis Kristaps Gludītis, kurš vidēji spēlē izceļas ar 15 punktiem. Spēli labāk iesāka mājinieki, pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 24:10. Mača turpinājumā komunikācijā un saspēlē igauņiem īsti nesekmējās, to izmantoja ventspilnieki. Puslaiku noslēdzot, ar 8 punktu pārsvaru. Pavisam citu sniegumu TalTech rādīja pēc pārtraukuma - izlīdzināts rezultāts un panākta vadība ar +5. Spēle ritēja punkts punktā, līdz ventspilnieki noslēdzošajā ceturtdaļā salauza igauņus un izcīnīja trešo panākumu. Uzvara ar 84:71. Rezultatīvākais mājiniekiem ar 16 punktiem bija Artūrs Ausējs.