Latvijas hokeja Virslīgā HK "Mogo/LSPA" ar 8:3 sakauj HK "Prizma"

Latvijas hokeja līgas ietvaros šodien aizvadīta tikai viena cīņa - HK "Prizma" savā laukumā uzņēma līdz šim nepārspēto ''Mogo''/LSPA. Par spēli vairāk stāstīs kolēģis Andris Auziņš.

“Mogo” komandai uzvara pār “Prizmu” ļautu Virslīgas tabulā apsteigt patlaban Somijā esošo “Zemgali” un izvirzīties Virslīgas pirmajā vietā.

HK «Mogo/LSPA» ātri vien atklāja spēles rezultātu – precīzs bija pērnās sezonas otrs punktiem ražīgākais vīrs Artūrs Ozoliņš. Lai gan HK «Prizma» HK «Mogo/LSPA» neuzvar jau divus gadus, šoreiz HK «Prizma» pat spēja atspēlēties un panākt 2:1 savā labā. Prieki gan nebija lieli HK «Mogo/LSPA» rezultatīvākie vīri Kārlis un Artūrs Ozoliņi, Želubovskis atkal vāca savus punktus – pēc otrās trešdaļas jau 4:2 HK «Mogo/LSPA» labā. Pēdējās minūtēs HK «Prizma» gan salūza – četri vārti deva HK «Mogo/LSPA» gan uzvaru, gan vietu Virslīga galvgalī.

Intervija - Rūdolfs Maslovskis, HK “Mogo/LSPA” uzbrucējs

Šī jau bija HK «Mogo/LSPA» desmitā uzvara savstarpējās spēlēs pret “Prizmu”, bet šosezon HK «Mogo/LSPA» vēl nav zaudējuši ne spēli, par spīti tam, ka šosezon pamatīgi atjaunojusi sastāvu

HK «Mogo/LSPA» ir Virslīgas līdere ar 16 punktiem, 15 ir “Zemgalei”, 14 “Rīgas Dinamo”.