Eiropas čempionāta atlases spēle volejbolā vīriešiem Latvija – Somija

Latvijas vīriešu volejbola izlase šovakar Valmierā aizvadīja Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra apakšgrupas otro spēli pret spēcīgo Somiju un piedzīvoja zaudējumu ar 1-3.

Pirmā seta sākums pagāja līdzīgā cīņā, bet tā vidū somi ātri panāca 7 punktu pārsvaru un droši noveda setu līdz uzvarai ar 25:17. Otro setu Latvijas volejbolizti sāka ļoti apņēmīgi, divreiz ieguva četru punktu pārsvaru, tomēr vēlāk tika pieļautas vairākas kļūdas, somi izlīdzināja rezultātu, bet seta beigas aizvadīja ļoti pārliecinoši un bija pārāki ar 25:19. Trešajā setā mūsu komanda jau ar pirmajā izspēlēm pārņēma iniciatīvu un visu laiku atradās drošā vadībā. Somi netika pielaisti tuvāk par trijiem punktiem un Latvijas komandai uzvara setā ar 25:20. Trešajā setā sākumā ritēja līdzīga cīņa, tad dažu punktu pārsvaru ieguva Somijas volejbolisti, tomēr Latvijas volejbolisti cīnījās līdz galam. Dramatiskā galotnē mazliet veiksmīgāk un aukstasinīgāk tomēr darbojās somi, kuri setā bija pārāki ar 25:22 un visa spēlē uzvarēja ar 3-1.