UEFA Konferences līgas 3. kvalifikācijas spēle "RFS" 1:1 "Hibernians"

RFS pamatsastāvā šoreiz 4 latvieši. Savukārt Hibernians uzbrukuma smailē Mettā un Riga FC spēlējušais nigērietis Muritala.

Sākumā dominēja RFS - jau 6. minūtē teicama iespēja no vārtu priekšas Denisam Rakelam - maltiešus glāba vien uz līnijas esošs spēlētājs. Rīdzinieku spiediens pieauga ar katru sekundi - ļoti aktīvs bija brazīlis Emersons. Spēle kļuva ar vien emocionālāka un Hibernians pussargs Teilors nopelnot otro dzelteno kartīti tika noraidīts no laukuma. Rīdzinieki spēli turpināja spēlējot vairākumā, bet uzbrukumā atdzīvojās viesi - viņiem padevās ļoti laba brīvsitiena izspēle - mājinieku aizsardzība nospēlēja ļoti pasīvi un no vārtu priekšas Vella panāca 1-0 Hibernians labā. Puslaika izskaņā Iličs labi sita ar galvu, bet nedaudz pāri vārtiem!

Otrā puslaika sākumā Emersonu nogāza Hibernieans soda laukumā. Piešķirts 11m soda sitiens, bet Petra Mareša sitienu atvairīja vārtsargs. RFS izmisīgi uzbrukua, nopelnīja virkni standartsituāciju, bet veiksmīgs bija sānu iemetiens 85. minūtē - vārtu priekšā veiklākais un meistarīgākais bija serbs Andrejs iličs, kurš guva vārtus pēc 2 mēnešu klusēšanas. 1-1.

Jau kompensācijas laikā divas lieliskas iespējas bija Elvim Stuglim, bet vietā bija pretinieku vārtsargs. Līdz ar to pirmajā mačā neizšķirts 1-1.

Intervija - Elvis Stuglis, FK “RFS” aizsargs

Uzvarētājs tiks noskaidrots 2 spēļu summā. Atbildes spēle Maltā nākam ceturtdien.