Latvijas un Lietuvas čempionāts rallijkrosā

Latvijas un Lietuvas čempionātā rallijkrosā bez šo valstu pārstāvjiem startē arī Igaunijas autosportisti. Kopā gandrīz 80 dalībnieki cīnījās par uzvarām 7 auto klasēs. Vispirms sekoja kvalifikācijas braucieni. Super 2000 klasē te sevi atkal lieliski apliecināja jaunā, talantīgā Maija Stakena, braucot pa priekšu visiem večiem.

Intervija - Maija Stakena, Super 2000 klases dalībniece

Diemžēl fināls Maijai izrādījās mazāk veiksmīgs. Vispirms viņa finišēja trešā, bet pēc tam, izskatot protestus, tika diskvalificēta. Uzvara te tika Kristapam Kasparovičam. Toties Super 1600 grupā par visiem pārāks izrādījās igaunis Janno Ligurs. Labākais no mūsējiem Mārtiņš Spīķis palika piektais. BMW RX 3000 klasē triumfēja Ralfs Igaveņš. Vēl interesantajā XTREME klasē visos braucienos pārliecinoši pirmais finišēja pazīstamais Reinis Nitišs, bet Supercaros posmā pārāks bija Edijs Ošs. Rīt turpat Biķernieku trasē risināsies Ziemeļeiropas čempionāta posms rallijkrosā.