Atlases spēle regbijā. Latvija – Luksemburga

Latvijas valstsvienība šodien aizvadīja pirmo spēli vairāk nekā divu gadu laikā un visai pārliecinoši pieveica Luksemburgas regbistus.

Latvijas izlase Baldones stadionā aizvadīja savu pirmo spēli Eiropas Konferences pirmās Ziemeļu divīzijas turnīrā, bet mūsējo pretiniecei Luksemburgai šī bija jau ceturtā cīņa. Spēles sākumā Latvijas regbisti izvirzījās vadībā ar 7:3, bet turpinājumā punktus guva tikai viesi un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 9:7 Luksemburgas labā. Pēc pārtraukuma Kristapa Staņas trenētā Latvijas valstsvienība pārņēma iniciatīvu. Ar diviem piezemējumiem izcēlās komandas kapteinis Miķelis Jurēvičs, savu otro piezemējumu izdarīja Toms Asejevs, bet divus soda sitienus un vienu realizācijas sitienu iesita Tomass Deividsons. Viesi otrajā puslaikā pie punktiem netika un mūsu komanda svinēja uzvaru ar 30:9.