Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - "Riga FC" un "RFS" - BFC "Daugavpils"

FK «Liepāja» - «Riga FC»

Šīs kārtas centrālā spēle risinājās Liepājā, kur mājinieki tikās ar Riga FC komandu. Abas vienības pirmajā kārtā bija svinējušas uzvaras. Šoreiz tas nebija iespējams. Spēles gaitā pārsvars bija rīdziniekiem, kuri vairāk kontrolēja bumbu un vairāk uzbruka. Savukārt liepājnieki šajā ziņā bija veiksmīgāki. Vienīgie vārti “krita” pirmās puslaika vidū, kad pēc mājinieka Nemaņa Belakoviča centrējuma bumbai neviens nepieskārās un tā nonāca rīdzinieku vārtu tīklā. Viesiem atlikušajā laikā bija trīs ļoti labas izdevības, kuras gan palika neizmantotas. 20 minūtes pirms spēles beigām rīdzinieku sastāvā tika uzreiz nomainīti 4 futbolisti. Taču arī tas neko nemainīja. Un laimīgu uzvaru ar 1-0 izcīnīja Liepājas klubs.

«RFS» - BFC «Daugavpils»

Tikmēr RFS un Daugavpils futbolistu mačā pirmajā puslaikā latgalieši spēja čempioniem izrādīt nopietnu pretestību. Tas gan netraucēja Andrejam Iličam ar sitienu no 16 metriem panākt 1-0 RFS labā. Otrajā puslaikā mājinieki guva divus līdzīgus vārtus pēc stūra sitiena. Vispirms tā savus otros vārtus guva jau minētais Iličs, bet tad to atkārtoja Žiga Ļipuščeks. Punktu mačam pielika uz maiņu uznākušais Artūrs Zjuzins, kurš asu centrējumu noslēdza ar sitienu daugavpiliešu vārtu stūrī. Tas deva RFS pārliecinošu uzvaru ar 4-0.

Intervija - Artūrs Zjuzins, RFS pussargs

RFS tas ir otrais panākums turnīrā. Un viņi kopā ar liepājniekiem ir turnīra līderi.