Latvijas sieviešu hokeja čempionāts. HK "Laima" – "L&L Hope"

0.0

Vakar finālsērijas pirmajā mačā vairākkārtējās valsts čempiones HK «Laima» hokejistes pieveica «L&L Hope» vienību ar 5-0. Tāpēc likās maz ticams, ka šodien iznākums būs savādāks. To apliecināja jau spēles sākums. HK «Laima» uzbrucējai Karinai Šilajānei bija nepieciešama nepilna minūte, lai gūtu pirmos vārtus. Tiesa, pēc tam «L&L Hope» spēlētājām vairākumā izdevās panākt neizšķirtu – izcēlās Rebeka Bernāne. Taču līdz pārtraukumam HK «Laima» hokejistes guva vēl divus vārtus, panākot 3-1 savā labā. Otrajā periodā rezultāts nemainījās. Toties pēdējā trešdaļā ripa vēl divreiz nonāca «L&L Hope» vārtos. Turklāt trešo reizi rezultatīva bija Šilajāne. Bez viņas ar patālu metienu izcēlās arī Alīne Šardina. Summā HK «Laima» uzvara ar 5-1, bet sērijā ar 2-0 un čempionu kauss rokā.

Intervija - Aija Balode, HK «Laima» kapteine

Līdz ar to sudraba medaļas tika «L&L Hope» vienībai, bet bronza – “Lauvas/Prizma 1” hokejistēm.