Latvijas futbola Virslīgas spēlē "RFS" sagrauj "Valmieru" un "Riga FC" pieveic "Audu"

0.0

Kārtas centrālā spēle RFS pret Valmieru sākās klasiskā čempionu RFS futbolā jau otrajā minūtē Jānis Ikaunieks guva vārtus, arī video atkārtojuma tiesnešu komanda šos vārtus ieskaitīja. RFS jau piekto spēli pēc kārtas gūst vārtus pirmajās desmit minūtēs. Valmiera atguvās un pēc pusstundas panāca neizšķirtu – ātru saspēli precīzi noslēdza Bambulā. Atpūtā ar smaidu sejā gan devās RFS – atkal Latvijas gada futbolists Jānis Ikaunieks realizēja 11m soda sitienu. Otrajā puslaikā tāda uguņošana nesekoja, Valmiera nespēja izmantot pat izcilas iespējas atkal panākt neizšķirtu, bet spēles izskaņā kotdivuārietis Kuadio ar diviem vārtiem nodrošināja kārtējo RFS uzvaru ar 4:1.

Intervija - Jānis Ikaunieks, FK "RFS" pussargs

Virslīgas vicečempione Riga FC savā laukumā jau 14. reizi pēc kārtas pieveica Audu, vienīgos vārtus rīdzinieki guva pirmā puslaika pašā izskaņā. Pēc 20 spēlēm RFS saglabā piecu punktu pārsvaru pār Riga FC, bet trešā ir Valmiera.