Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Mogo/LSPA"

HK «Mogo/LSPA» un HK «Olimp/Venta 2002»maču var nosaukt arī par brāļu Rēdlihu dueli.

HK «Mogo/LSPA» kapteinis ir Krišjānis Rēdlihs, bet HK «Olimp/Venta 2002» uzbrukuma līderis ir Miķelis Rēdlihs. Ļoti aktīvā hokejā labāk jutās HK «Mogo/LSPA». Viņi guva vārtus 20 sekundes pirms 1. perioda beigām un otrās trešdaļas pašā sākumā. Turklāt abas reizes precīzi meta Kārlis Ozoliņš. HK «Mogo/LSPA» vadībā ar 2-0. Viesi turpināja dominēt un panāca jau 4-0. Mača izskaņā HK «Mogo/LSPA» atslāba un turpinājumā HK «Olimp/Venta 2002»guva 2, bet viesi vienus vārtus. Tasnozīmēja, ka HK «Mogo/LSPA» uzvara ar 5-2.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, Mogo/LSPA” uzbrucējs

Pateicoties uzvarai HK «Mogo/LSPA» nostiprinājusies 1. pozīcijā, bet HK «Olimp/Venta 2002» ir ceturtie.