Latvijas izlase aizvada treniņu pirms spēles ar Nīderlandes valstsvienību

Jau rīt Daugavas stadionā Latvijas futbola izlase uzņems grupas līdervienību Nīderlandi. Par pēdējiem jaunumiem valstsvienībā stāsta Matīss Timofejevs.

Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas izlase ar Nīderlandi jau tikās martā. Toreiz pretiniekiem milzīgs pārsvars, bet uzvara vien ar 2-0.

Savainojuma dēļ spēles pret Nīderlandi būs jāizlaiž pussargam Jānim Ikauniekam. Turklāt sakrāto brīdinājumu dēļ, nevarēs palīdzēt uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, tāpēc uzbrukumā būs tikai divas opcijas - Nīderlandes čempionātā vārtus guvušais Roberts Uldriķis un Valmieras rezultatīvais uzbrucējs Raimonds Krollis.

Intervija - Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Nīderlandes izlases stūri pēc neveiksmes EČ 1/8F pārņēmis pieredzējušais Luiss van Gāls. Viņa komanda Rīgā ieradusies labā noskaņojumā, jo septembrī sagrāva Melnkalni un Turciju, kā arī spēlēja neizšķirti ar Norvēģiju. Viņi ir grupas līderi, turklāt ierindā ir lielākās zvaigznes. Spānijas granda Barcelonas uzbrukuma līderis Memfiss Depajs un 18./19.g. sezonas Eiropas labākais futbolists, Liverpool centra aizsargs Virdžils van Dijks, kurš nesen atgriezies pēc savainojuma sadziedešanas.

Intervija - Luiss van Gāls, Nīderlandes futbola valstsvienības galvenais treneris

Rītvakar mačā starp Latviju un Nīderlandi durvis skatītājiem būs atvērtas. Organizatori prognozē, ka spēli apmeklēs viens tūkstotis Nīderlandes līdzjutēju.

Komentāri

Kategorijas