"TTT Rīga" uzsāk Eirolīgas sezonu

Sieviešu Eirolīga Rīgā atgriezusies pēc teju 600 dienu pārtraukuma. Pretiniekos sieviešu basketbola lielākais klubs 6kārtējās Eirolīgas čempiones Krievijas UGMK. Pretiniecēm gan vēl nevar palīdzēt 4 sieviešu NBA aizņemtas dāmas.

Rīdzinieces iesāka apņēmīgi, labi spēlēja rezervistu soliņa basketbolistes. Tomēr Krievijas komanda lieliski spēlēja aizsardzībā. Uzbrukumā spīdēja Spānijas izlases līdere Alba Torensa. Sākumā UGMK plus 7. Pēc tam iespēlējās citas līderes, TTT ļoti vāja precizitāte no spēles, tukrlāt viešņas bija daudz pārākas cīņā par atlēkušajām bumbām. Pēc puslaika UGMK 17 punktu pārsvars 36-19.

Pēc pārtraukuma rīdzinieces spēja izlīdzināt spēli. Krievijas komandas pārsvars nepieauga. Produktīva uzbrukumā bija 18 gadus vecā Vanesa Jasa. TTT pietuvojās līdz mīnus 12, bet tomēr piedzīvoja zaudējums  56 pret 71. Vanesa Jasa guva 14 punktus.