Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" - HK "Olimp/Venta 2002"

Pašreizējie Latvijas čempioni “Olimp” - no pirmās minūtes vērpa uzbrukumus pie “Prizmas” vārtiem. Riharda Norvaiša sniegums un Prizmas aizsardzība noturējās līdz pirmā perioda izskaņai, kad trīs minūšu laikā ielaida divus vārtus. Rezultātu atklāja Gatis Sprukts, bet mirkli vēlāk pārsvaru dubultoja Vladislavs Adelsons. Otrā perioda četrdesmitajā sekundē rezultāts kļuva mājiniekiem vēl nelabvēlīgās. Precīzs Alberts Ķirsons un “Olimp” vadībā ar 3:0. Tomēr, tad sekoja “Prizmas” atspēlēšanās. Trīs minūšu laikā Kristers Bormanis un Valters Apfelbaums atguva divus vārtus, bet trešā perioda sākumā Armands Bērziņš panāca 3:3. Prieki gan nebija ilgi. Pēc divām minūtēm Edijs Brahmanis guva uzvaras nesošos vārtus. “Olimp” panākums ar 4:3.

Intervija - Edijs Brahmanis, HK “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs

Šī bija tikai ceturtā uzvara “Olimp” šajā sezonā un pagaidām Latvijas čempioniem vēl nav izdevies uzvarēt divas spēles pēc kārtas.