3x3 basketbols. "Ghetto Basket Riga Challenger 2021"

Rīgā turpinās 3x3 basketbola Challenger turnīrs. Šodien jau izslēgšanas spēles, Mūsu labākā komanda Rīga ceturtdaļfinālā īstā drāmā uzvarēja Serbijas UB-pa 20-18. Nesen kā pusfinālā arī Lietuvas Šakai 21-15.

Laukā lietus, spēle šodien jau Daugavas sporta namā. Viegli šajā turnīrā neiet, savainotā Edgara vietā ir Artūrs Strēlnieks. Ceturtdaļinālā pret serbu UB sākums labs 5-2, 11-6, taču daudz pārkāpumu, pretinieki ātri tika pie soda metieniem. Beigās spraiga spēle un pēdējā sekundē serbi panāca izlīdzinājumu 18-18. Un tomēr pagarinājumā grozu ar tālmetienu guva Kārlis Lasmanis un laimīga uzvara Rīgai 20-18.

Pusfinālā pret Lietuvas Šakiai sākums labs, 14–7, atkal gan daudz piezīmju Rīgai, bet komanda izturēja līdz galam un uzvaru nosargāja. Vēlāk 17-12 un beigās uzvara 21–15.

Lielais fināls Rīgai pret Antverpeni tūdaļ part 20.45, arī LTV7 tiešraidē. Abas finālistes jau ieguva ceļazīmi uz lielo Masters turnīru Abu Dabī.