Pārbaudes spēle handbolā U-19. Latvija - Lietuva

Latvijas junioriem, ar otro spēli divās dienās, pret Lietuvas vienaudžiem beidzās piecu pārbaudes spēļu cikls posms pirms Eiropas čempionāta «B divīzijas». Spēlē pret Lietuvu, Arnolda Straumes trenētā izlase pieredzēja vairākus kāpumus un saspringtas spēles beigas. Otro puslaiku izdevās iesākt ar piecu vārtu pārsvaru, bet lietuviešiem divas minūtes līdz pamatlaika beigām izdevās atjaunot līdzsvaru. Izskaņā katrs vārtu guvums nāca grūti, un kā atzina treneri - šāda rakstura cīņa lieti noderēja pirms turnīra. Beigās izcīnīta uzvara ar 28:27. Izšķirošais vārtu guvums Renāram Grebeņnikovam.

Intervija - Renārs Grebeņnikovs, Latvijas U-19 handbola izlases uzbrucējs

Latvijas U-19 izlase kopš 10. jūlija gatavojas Eiropas čempionātam, kas no 16.-22. augustam notiks Rīgā. Izlases mērķis ir pakāpties uz «A divīziju».

Intervija - Arnolds Straume, Latvijas U-19 handbola izlases galvenais treneris

Izlasē redzēsim jau pieaugušo valstsvienībā rūdījumu guvušo Endiju Kušneru un Vācijā dzimušo un augušo, bijušā izlases spēlētāja Ivara Geslera dēlu – Ralfu. Pirmā spēle Eiropas čempionātā 16. augustā pret Rumāniju.