Informācija par amatpersonu ienākumiem – svarīga

Šo sestdien, 6. augustā, pulksten 19:30, kā arī pēc ziņu raidījuma “Panorāma”, sākot no pulksten 21:15, tiešraidē LTV1 notiks jau astotā Latvijas Televīzijas un “Kokneses fonda” kopīgi organizētā ziedojumu akcija “Top Latvijas Likteņdārzs”. Ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts baudīt sirsnīgo labdarības koncertu un turpināt kopīgiem spēkiem veidot dāvanu Latvijas 100. dzimšanas dienai – Likteņdārzu.

Vakara labdarības koncerts sāksies pulksten 21:15. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir mīļi gaidīts koncertu skatīties klātienē, līdzi paņemot krēslus vai segas ērtākai koncerta baudīšanai Likteņdārza amfiteātra ielokā. Mājās palicēji koncertu varēs vērot LTV1 ēterā. Koncerta laikā uz skatuves kāps vairāki Latvijā iemīļoti mūziķi, kuri vēlas atbalstīt vienu no Latvijas simtgades projektiem – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā. Par koncerta harmonisko gaisotni rūpēsies The Sound Poets, Olga Rajecka, Flame & The Rolltones, Pērkonvīri, Laimas Muzykanti, Daugavpils teātra aktieri, Aleksandra Špicberga un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas mūziķi, Emīla Dārziņa jauktais koris, diriģente Nora Vītiņa. Ziedojumu akciju vadīs Likteņdārza uzticamie draugi, Latvijas Televīzijas žurnālisti – Aija Kinca un Jānis Geste.  

Lai Likteņdārza ciemiņi, kuri pirms koncerta ieradušies to iepazīt un apskatīt līdz šim paveikto, negarlaikotos, šogad jau no pulksten 17:00 dārzā plānotas dažādas radošas darbnīcas un aktivitātes, ko piedāvās Likteņdārza draugi. Ģimenēm ar bērniem būs iespēja izbraukt pa Daugavu ar kuģīti “Vīgante” un vikingu liellaivu “Nameisis”, kā arī apskatīt Kokneses pilsdrupas. Aktīvākajiem dārza apmeklētājiem līdzās elektromobiļu nomai būs lieliska iespēja iznomāt īpaša dizaina velosipēdus, lai izlaistu raitu loku pa dārzu. Viesi, kurus vairāk saista mākslas pasaule, aicināti piedalīties hennas darbnīcā, lai iegūtu īslaicīgu atmiņu no pasākuma, izveidot savas dabīgās ziepes, izdejoties deju nodarbībā un izmēģināt citas nodarbes.

Līdz Latvijas 100. dzimšanas dienai laika vairs nav daudz, taču dārzs vēl tikai top. Ja arī jūs izjūtat vēlmi dalīties savās rūpēs, mīlestībā un atmiņās par savu zemi, tad aicinām jau tagad atbalstīt Likteņdārzu, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006381 (maksa par vienu zvanu 1,42 EUR) vai ziedojot savu bruģakmeni Likteņdārza lapā http://www.draugiem.lv/liktendarzs (ar SMS, bankas karti un internetbankā), vai pārskaitot uz “Kokneses fonda” norēķinu kontu (reģistrācijas numurs: 40008092535, konta numurs LV10UNLA0050006878844, A/S “SEB Banka”). Akcijā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti Likteņdārza būvniecības turpināšanā.

Sīkāka informācija par ziedojumu akcijas aktualitātēm atrodama www.liktendarzs.lv, kā arī sociālo tīklu profilos https://www.facebook.com/www.liktendarzs.lv/, http://www.draugiem.lv/liktendarzs/.