Top "Bērna māja" darbam ar vardarbībā cietušiem bērniem

Skaties “Mana dziesma” īpašās spēles no 8.novembra svētdienās pulksten 21:20

“Tie bija seši aizraujoši vakari dažādās Latvijas pilsētās. Katrs koncerts bija atšķirīgs, bet visus vienoja mīlestība pret Raimonda Paula mūziku,” uzsver koncertu - konkursu idejas autore, kompānijas “MicRec PM” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve, turpinot, ka, neatkarīgi no konkursa iznākuma, tie bija īsti Raimonda Paula mūzikas svētki katrā no konkursa norises pilsētām. Katrā koncertā bija kāds priekšnesums, kas piesaistīja televīzijas pārstāvju uzmanību un nonāks muzikāls spēles “Mana dziesma” īpašajos raidījumos.

LTV sadarbībā ar kompāniju “MicRec PM” septembrī piedāvāja iespēju reģionu māksliniekiem piedalīties savdabīgā jauno talantu konkursā, kas veltīts Maestro Raimonda Paula 80 dzimšanas dienai. Kopā sešās pilsētās – Krāslavā, Strenčos, Ventspilī, Aizputē, Talsos un Madonā – vairāk kā 130 izpildītāji un kolektīvi kāpa uz skatuves, lai izpildītu savas mīļākās Raimonda Paula dziesmas.

No reģionu atlasēm katrā vietā izvēlēts viens dalībnieks vai kolektīvs, kurš, gatavojoties Maestro jubilejai, piedalīsies populārajā LTV dziesmu spēlē “Mana dziesma”. Īpašās spēles, kuras būs veltītas Maestro radošajai daiļradei vairāku desmitu gadu garumā, LTV ēterā būs skatāmas no 8.novembra līdz 13.decembrim katru svētdienu pulksten 21:20.

No Krāslavas spēlē kā viesis piedalīsies inženieris un interjera dizaineris Viktors Bernāns. Dziesmu spēlē “Mana dziesma” viņš izpildīs romantisko mīlas dziesmu “Podberu muziku”. Strenčos atlases žūriju pārsteidza četras jaunas un atraktīvas māmiņas, kuras mūzikas pasaulē pazīstamas ar nosaukumu “4Sound”. Jaunās dāmas izpildīs Raimonda Paula 1974.gadā radītu, bet vēl šodien ļoti aktuālu dziesmu “Sapņu princis”. Ventspilī žūriju apbūra divpadsmitgadīgā Karlīna Priedēna, kura skaidri zina, ka savu nākotni redz saistītu ar džezu. Viņai uz skatuves pievienosies četrpadsmitgadīgais Valters Kriškāns no Ļaudonas, kuram dziesmā “Melns ar baltu” uzticēts izpildīt saksofona solo. Valters konkursā kā instrumentālists piedalījās Madonā.

No Madonas spēlē “Mana dziesma” piedalīsies arī meiteņu vokālā grupa “The Sound Effect” ar novatorisku interpretāciju dziesmai “Rasa”, kuru mūzikas mīļotāji iecienījuši Ances Krauzes izpildījumā. Savukārt Aizputē žūriju aizkustināja Diānas Lubes izjustais “Mežrozīte” izpildījums un mežraga solo, bet Talsu koncertā vispārliecinošāk startēja bērnu ansamblis “Re, re” ar dziesmu “Ne silts, ne auksts”, arī viņi būs redzami LTV muzikālajā raidījuma “Mana dziesma” īpašajās spēlēs.

Par savu simpātiju ikviens skatītājs varēs balsot Latvijas sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv, tādā veidā izvēloties uzvarētāju, kurš saņems spēles “Mana dziesma” atbalstītāju pārsteiguma balvas.

LTV skatītāju uzmanību piesaistījušā šova “Mana dziesma” mērķis ir informatīvi izklaidējošā veidā veicināt latviešu mūzikas popularitāti un zināšanas par to, tāpēc spēlē skan tikai Latvijā radīta mūzika.