ceturtdiena, 18. augusts

Vārda dienas: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Latvijas olimpieši

Jūlija sākumā īpašu atbalstu gūst „Dzimuši Rīgā” un „Šlāgeraptaujas” noslēguma koncerts

Latvijas televīzijas kanālu vidū LTV1 bijis brīvdienu līderis jūnijā ar kopējo skatīšanās laika daļu sestdienās un svētdienās 11.9%, liecina pētījumu aģentūras “TNS” dati. 70 % no desmit visām jūnija skatītākajām pārraidēm bijuši LTV1 raidījumi. Arī pagājušajās brīvdienās, no 5. līdz 6. jūlijam, LTV1 kanāls bijis populārākais kanāls Latvijā, kuram skatītāji veltīja 15,7% skatīšanās laika daļu.

Aizvadītajās brīvdienās lielu LTV1 auditorijas interesi piesaistīja koncerti «Dzimuši Rīgā» ar 122 tūkstošiem skatītāju un “Šlāgeraptaujas” noslēguma koncerts «Dziesmu sirdij rodi Ventspilī», kuru skatījās 163 tūkstoši jeb 8.2% Latvijas televīzijas kanālu skatītāju vecumā no 4 gadiem. Kā liecina “TNS” dati, šovasar LTV1 demonstrētie koncerti bijuši īpaši populāri, piemēram, koncertuzvedums “Jānim Peteram 75. No Jāņiem līdz Pēteriem” jūnijā bijusi trešā skatītākā pārraide Latvijas kanālos, piesaistot 146 tūkstošus skatītāju, savukārt izrāde “Latgola.LV” ar 131 tūkstošiem skatītāju ierindojusies piektajā vietā.

“Latvijas Televīzija (LTV) šovasar bijusi un vēl būs ļoti skanīga. Nupat demonstrējām unikālo klasiskās mūzikas zvaigžņu koncertu “Dzimuši Rīgā”, nodrošinot augstvērtīgu starptautisko tiešraidi Eiropas valstīs. Šis piemērs liecina, ka Latvijas Televīzija ir gatava ne tikai pārraidīt, bet arī mākslinieciski papildināt pasaules mēroga koncertus. Nav aizmirsta arī populārās mūzikas auditorija, piedāvājot vairākus muzikālus pārsteigumus,” uzsver LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, papildinot, ka “Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētku “Gaudeamus” uzsākto noskaņu LTV vasaras programmā turpina lielākais koru mūzikas festivāls pasaulē – Pasaules koru olimpiāde. LTV ieguldījums, nodrošinot darbu pie tik daudzu un dažādu vērienīgu koncertu veidošanas, šovasar pierādījis, ka turpinām augt un profesionāli attīstīties, piemērojoties dažādām auditorijām un iekarojot arī starptautisko arēnu”.

Dati: TNS, TV Metri, Jūnijs – Jūlijs 2014, (01.06.2014-06.07.2014)

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]