Latvijas olimpieši

Latvijas labākā daudzcīņas meistare Laura Ikauniece ar savainojumiem cīnās vairākas sezonas. 2019. gadā Ikauniece atgriezās sacensību apritē izcīnot piekto vietu pieccīņā Eiropas čempionātā telpās, bet šodien sarunā ar Olimpisko vienību lēmums ir, ka Laura uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm nebrauks.

Intervija - Laura Ikauniece, Latvijas vieglatlēte

«Pēc ļoti smagiem diviem treniņu gadiem ejot pretī olimpiskajām spēlēm esmu arī izgājusi cauri trim smagām operācijām un rehabilitācijas procesam. Pēdējais gads nav ļāvis man sasniegt tos mērķus, kurus sev biju izvirzījusi. Mans ķermenis neļauj trenēties un startēt domājot par augstākajiem rezultātiem. Šajā situācijā brauciens uz Tokiju būtu tikai braukšanas pēc, kas liktu vilties Olimpiskajai komitejai, Vieglatlētikas federācijai, maniem atbalstītājiem un galvenokārt man pašai.»

Šobrīd uz Tokiju ceļazīmes izcīnījuši 27 sportisti, pēdējās šim pulkam pēc jaunākā tenisa ranga publicēšanas pievienojās tenisistes Ostapenko un Sevastova.

Intervija - Marita Vilciņa, LOV vecākā eksperte sporta jautājumos

Tāpat Jāņos pēdējā cerība tikt pie ceļazīmes pludmales volejbolistiem Jānim Šmēdiņam un Aleksandram Samoilovam, līdz jūnija beigām vēl vairāki mūsu vieglatlēti var uzlabot savas pozīcijas Olimpiskajā rangā.

Intervija - Marita Vilciņa, LOV vecākā eksperte sporta jautājumos

Jau šonedēļ arī Latvijas čempionāts riteņbraukšanā, Tokijā Latvijai ir divas vietas un paredzams, ka tur startēs Toms Skujiņš un Krists Neilands. Kuldīdznieks Neilands pēc atslēgas kaula lūzuma ir atsācis pilnvērtīgi trenēties kopā ar savu profesionālo komandu Francijā.

Intervija - Krists Neilands, Latvijas riteņbraucējs

Atslēgas kaula lūzums un vēlme startēt pasaules prestižākajā daudzdienu velobraucienā Tour de France Neilandam šoreiz neļaus piedalīties Latvijas čempionāta individuālajā braucienā trešdien. Latvijas grupu braucienā, kas norisināsies Igaunijā šajā nedēļas nogalē trasē redzēsim ne tikai Nelaindu, bet arī visus pārējos Latvijas labākos riteņbraucējus.

Komentāri

Kategorijas