Rudbāržu liepu aleja – sliktā stāvoklī

0.0

Latvijas bobslejisti pirmajos posmos startēs ar divām ekipāžām gan divniekos, gan četriniekos. Pirmajā komandā ir Oskars Melbārdis, kuram noteikti vajadzētu cīnīties par pirmo trijnieku vairākos posmos un tādējādi nodrošināt sev labu starta vietu olimpiskajās spēlēs. Otrs pilots ir pavisam jaunais Oskars Ķibermanis, kura galvenais uzdevums, iespējams, būtu iegūt pieredzi un izbraukt viņam jau labāk zināmās trasēs Eiropā. Nav izslēgts, ka Latvija pat trim pilotiem spēs izcīnīt starta vietas olimpiskajās spēlēs Sočos.

Skeletonā jau vairākas sezonas labākais pasaulē neapšaubāmi ir Martins Dukurs, par godalgām allaž cīnās arī viņa vecākais brālis Tomass. Martins pasaules kausu savā īpašumā ieguvis vairākkārt, un nav noslēpums, ka šoreiz viņa galvenais uzdevums būs sekmīgs starts olimpiskajās spēlēs. Sezonas ievadā būs interesanti pavērot arī galveno konkurentu, īpaši krievu un vācu skeletonistu, sniegumu.

Pirmais pasaules kausa izcīņas posms gaidāms 29. - 30. novembrī Kalgari, pēc nedēļas sportisti sacentīsies ASV pilsētā Parksitijā, decembra vidū - trešais posms Leikplesidā.

Pēc īsa Ziemassvētku pārtraukuma sezona atsāksies ar četriem posmiem Eiropā. Tūdaļ pēc jaunā gada bobslejs un skeletons būs Vinterbergā (Vācija). Vēl pēc nedēļas vienīgajā dabīgā ledus trasē Sanktmoricā (Šveice), janvārī posmi arī Īglsā (Austrija) un Kēnigzē (Vācija), olimpiskās spēles - februārī Sočos.

Informāciju sagatavoja:
LTV sporta žurnālists
Māris Rīmenis