Pārtikas revidents. Siers

Ceturtajā sezonā LTV1 seriāls „Eņģeļu māja” pārtop par „Eņģeļu ielu 9. Pelnrušķītes mantojums”, kurā jaunu varoņu lomās iejūtas pazīstamie aktieri Ivars Kalniņš, Regīna Razuma, Kristīne Nevarauska, Sarmīte Rubule, Krišjānis Salmiņš, daudzsološie jaunie aktieri, kā arī skatītāju jau iemīļoti tēli Gunta Skrastiņa, Normunda Laizāna, Ivara Pugas, Sanitas Pušpures izpildījumā. Seriāls LTV1 ēterā – no 23. septembra līdz 20. decembrim.

„Eņģeļu ielas 9” darbība risināsies piepilsētā, kur savās ikdienas gaitās dosies vairāki interesanti varoņi – gan daži „Eņģeļu mājas” bijušie iemītnieki, gan jauni, tikpat spilgti tēli. Šobrīd Rīgas pievārtē Mārupē, kā arī Jaunmārupē un Lielupē rit seriāla filmēšana, kurā netrūkst ne darba spriedzes, ne jautru brīžu, kas veidos seriāla mājīgo un patīkamo gaisotni. Liels atbalsts seriāla filmēšanai saņemts no Mārupes novada domes.

Pieredzējušās režisores Virdžīnijas Lejiņas darba ceturtajā sezonā viņa turpinās rādīt, ka Latvijā ir daudz gaišu, stipru cilvēku, kuri atrod spēku grūtību un sarežģījumu pārvarēšanai. Jaunās sezonas satura intriga vērpsies ap dzimtas mantojumu un ieskicēs asu paaudžu konfliktu – seriālā parādīsies vairāki jauno aktieru tēloti varoņi.

„Attiecību krustugunīs parādīsies gan labais, gan sliktais, bet pamatā - vispārcilvēciskais. Seriāla skatītājiem būs iespēja gan pasmieties, gan līdzpārdzīvot. Tēlu un raksturu dažādība ļaus identificēties ar kādu no varoņiem, iedvesmojoties un mācoties no labā un pārdomājot kļūdas, kādas labāk nepieļaut,” komentē Latvijas Televīzijas (LTV) režisore V. Lejiņa, populārās LTV videofilmas „Likteņa līdumnieki” veidotāja, kura par šo izcilo darbu saņēmusi „Atzinības krustu” un vairākkārt apbalvota ar Nacionālās Radio un Televīzijas padomes balvu kā labākā režisore.

Seriāla radošā grupa:
Režisors-inscenētājs Virdžīnija Lejiņa
Režisora asistents – Laura Hirša
Vadošais operators – Aivars Erdmanis, Igors Tūns
Projekta vadītāja – Ilze Circene

Papildinformācija:

Laura Brokāne
Komunikācijas speciāliste

Tālr. 67200751
Mob. 27491279
E-pasts: [email protected]