Latvijas hokeja virslīga. «Mogo/LSPA» 0:2 HK «Zemgale/LLU»

Virslīgas līdere Arta Ābola trenētā «Zemgale/LLU» divus no saviem tikai četriem zaudējumiem piedzīvojusi tieši pret Ģirta Ankipāna trenēto «Mogo/LSPA» vienību. Ābola «Zemgale/LLU» iztrūka cirksni savainojušais līgas rezultatīvākais hokejists Kirils Tambijevs, tāpat vēl aizvien nepalīdz Jekimovs un Begovs.

Par spīti tam tieši jelgavnieki pirmie atklāja rezultātu haosā vārtu priekšā acīgākais bija Visockis un 1:0. Abu komandu izpildījumā īsts izslēgšanas spēļu hokejs – asa cīņa, teicama aizsardzība un daudz kas bija atkarīgs no abiem labākajaiem līgas vārtu vīriem – Cimermaņa un Anča. Kulminācija spēles pēdējās minūtēs, kad pie vairākuma tika «Mogo/LSPA», taču Ričards Bernhards ripu pārtvēra un raidīja to tukšajos «Mogo/LSPA» vārtos 2:0 uzvara Zemgalei.

Intervija - Ričards Bernhards, HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs

Izcīnītā uzvara nostiprina «Zemgale/LLU» Virslīgas līderpozīcijās, bet «Mogo/LSPA» jādomā, kā nosargāt trešo vietu, jo pamatīgi ieskrējusies arī HK «Liepāja». Regulārā sezona Virslīgā noslēgsies 20.martā, izslēgšanas spēles paredzētas jau divas dienas pēc pamatturnīra noslēguma!

Komentāri

Kategorijas