Pārbaudes spēle hokejā. Latvija – Šveice 2.spēle

Latvijas hokeja izlase priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionātā vēlreiz piekāpās Šveicei – šoreiz ar 1:2.

Latvijas hokejisti gandrīz piecus periodus divās spēlēs pret Šveici palika sausā, līdz nepilnas trīs minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Mārtiņš Dzierkals no vārtu priekšas spēja panākt izlīdzinājumu 1:1. Piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Šveice izmantoja vairākumu 4:3. Gregorijs Hofmans meta bez piespēles apturēšanas un pārspēja Matīsu Kivlenieku, kurš ar Latvijas izlases sniegumu bija apmierināts.

Intervija - Matīss Kivlenieks, Latvijas izlases vārtsargs

Mūsu valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs nosauca komandas sastāvu pasaules čempionātam un tas ir gana pieredzējis. Miķelis Rēdlihs piedalīsies savā 13. čempionātā, bet Kristapam Sotniekam šis būs 12-ais turnīrs. Izlasē būs tikai viens pasaules čempionāta debitants – uzbrucējs Renārs Krastenbergs. Kā pēdējie no izlases sastāva tika atskaitīti vārtsargs Gustavs Grigals, aizsargs Roberts Mamčics un uzbrucējs Daniels Bērziņš.