Billijas Džīnas Kingas kausa izcīņa tenisā 2.diena, Latvija - Indija

Pēc vakardienas iegūtā 2-0 pārsvara šodien ļoti svarīga bija pirmā cīņa, kurā kortā tikās Anastasija Sevastova un Ankita Raina. Mūsējās uzvaras gadījumā Latvijas izlase jau nodrošinātu uzvaru mačā. Pasaules rangā indiete, kas ir savas valsts 1.rakete, atrodas apmēram 100 vietas zemāk par Sevastovu. Pirmajā setā bija jūtams Anastasijas pārākums bumbiņas izspēlē, kā arī sitiena spēkā. Vairākas reizes gan indiete tika līdz spēlei – «vairāk-mazāk» tomēr visos geimos pārāka bija Sevastova, kas līdz ar to nepilnās 40 minūtēs guva uzvaru setā ar 6-0. Iespējams, tas iemidzināja mūsu tenisisti, un otra seta sākums viņai pagalam neizdevās – vairākas pašas kļūdas un Raina ātri vinnēja 3 geimus pēc kārtas. Turpinot pieļaut kļūdas, Anastasija nonāca neapskaužamā stāvoklī - 2-5, un indietei bija setbumba. Mūsu tenisiste saņēmās un spēja uzvarēt 4 geimus pēc kārtas, un pie 6-5 pa setiem jau Anastasijai bija mačbumba. Geims tomēr tika zaudēts. Taibreikā jau lielu šaubu par uzvarētāju nebija – 7-4 Sevastovas labā, bet mačā viņai uzvara ar 6-0 un 7-6. Līdz ar to kopējais rezultāts mačā 3-0 un uzvaraLatvijai bija rokā.

Intervija - Anastasija Sevastova, Latvijas tenisiste

Pēc mača likteņa izšķiršanas komandas vienojās, ka tiks aizvadīta vēl tikai dubultspēle, kur Latvijas krāsas pārstāvēja jaunās Patrīcija Špaka un Daniela Vismane, kurām pretī stājās Rutudža Bosale un Zīla Desai. Lai arī pirmajā setā ar 6-4 pārākas bija indietes, otrajā mūsējās ar 7-5 revanšējās. Supertaibreikā setā trumfēja Bosale un Desai, bet galvenais, ka visā mačā uzvara ar 3-1 tika Latvijas tenisistēm.