Billijas Džīnas Kingas kausa izcīņa tenisā 1.diena, Latvija 2:0 Indija

Dueli uzsāka Latvijas otrās raketes Aļonas Ostapenko un Indijas 1. numura Ankitas Rainas cīņa. Līdzīgs bija tikai pats sākums, pēc tam Aļona lieliski servēja, izspēles bija īsas un Latviete izmantoja 4 no 6 iespējām salauzt pretinieces servi. Arī 1. setu Aļona pabeidza ar lielisku servi – viņai uzvara ar 6:2.

Otrā seta sākumā ļoti labi servēt sāka Raina, savukārt Ostapenko par sevi lika manīt muguras savainojums, samocītā setā uzvara indietei ar 7:5.

Izšķirošajā trešajā setā Aļona labi iesāka, bet tad atkal sāka kļūdīties. Raina bija vadībā ar 5:4, bet latviete atguvās, agresīvi spēlējot Aļona uzvarēja nākamos 3 geimus, un svinēja panākumu trešajā setā ar 75 un visā mačā ar 2-1. Neskatoties uz to pēc spēles Ostapenko aizmeta savu raketi...

Intervija - Aļona Ostapenko, Latvijas izlases tenisiste (WTA 52. rakete)

Aļona norādīja, ka divas ar pusi stundas ilgais mačs atņēmis daudz spēka un sestdien viņa visticamāk nespēlēs.

Latvijas pirmajai raketei Anastasijai Sevastovai, kura ir pasaules 47. rakete pretī stājās 621. numurs Karmana Tandi. Lai arī WTA rangā liepājnieces pārsvars ir milzīgs, kortā tā gluži nebija...

Mačs bija līdzvērtīgs, vien pašā pirmā seta izskaņā Sevastova lauza pretinieces servi un pēc tam pašai servējot uzvarēja pirmo setu ar 6:4.

Otrajā Anastasija spēlēja savā līmenī, bet pretinieci nomāca veselības likstas. Sevastova bez ierunām uzvarēja visus geimus un svinēja panākumu setā ar 6-0 un mačā ar 2-0.

Pēc pirmās dienas Latvija ir vadībā ar 2:0. Tas nozīmē, ka rītdienas 2 vienspēlēs un vienā dubultspēlē latvietēm uzvarai visā duelī pietiks ar vienu uzvaru.

Komentāri

Kategorijas