Latvijas čempionāts hokejā. HK "Mogo/LSPA" - HK "Dinaburga"

Latvijas hokeja Virslīgā svarīgu spēli pret «Dinaburgas» komandu cīņā par 3.vietu pamatturnīrā aizvadīja «Mogo» hokejisti. Daugavpilieši rīdziniekiem sagādāja pamatīgas galvassāpes un pēc diviem periodiem uz tablo bija 2-0 latgaliešu labā. Un tikai pēdējās 20 minūtēs «Mogo» mainīja cīņas gaitu. Vispirms Daniels Mūrnieks atguva vienus vārtus, tad Gatis Gricinskis panāca izlīdzinājumu. Trīs minūtes pirms spēles beigām «Mogo» jau vadībā izvirzīja Jānis Ozoliņš. Viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Kaspars Saulietis, jau raidot ripu tukšos vārtos, nodrošināja «Mogo» uzvaru mačā ar 4-2.

Intervija - Jānis Ozoliņš, HK «Mogo/LSPA» uzbrucējs

Tagad gan «Mogo,» gan liepājniekiem ir vienāds punktu skaits, bet kurzemniekiem ir jāaizvada par viena spēli vairāk nekā rīdziniekiem.