Latvijas hokeja Virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Dinaburga"

Ņemot vērā to, ka aizņemta bija pašu mājas halle Pinķos, «Olimp» hokejisti Daugavpils «Dinaburgu» uzņēma «Kurbada» ledus arēnā. Pēc līdzīgā spēles sākuma pirmos vārtus «Olimp» labā iemeta Georgijs Pujacs. Pēc kāda laika Lauris Bajarūns no vārtu priekšas pārsvaru dubultoja. Daugavpiliešiem katastrofāls izvērtās otrais periods, kad «Olimp» hokejisti guva piecus bezatbildes vārtus. Divus no tiem jau minētais Bajarūns. Turklāt viesiem nelīdzēja vārtsargu maiņa, un pēc otrās trešdaļas, kas rezultāts bija 7-0 «Olimp» labā, mača liktenis bija izšķirts.  Pēdējā periodā «Dinaburgas» komandai goda vārtus vairākumā iemeta Jegors Jegorovs. Bet spēlei punktu pielika «Olimp» uzbrucējs Gatis Sprukts. Tādējādi «Olimp» guva pārliecinošu uzvaru ar 8-1.

Intervija - Lauris Bajarūns, «Olim/Venta 2002» uzbrucējs

Panākums ļauj «Olimp» apsteigt «Zemgale» vienību un atgriezties pirmajā vietā. Tiesa, konkurenti aizvadījuši trīs spēles mazāk.