Volejbola Meistarlīga, "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "BIGBANK Tartu"

RTU volejbolisti spēli pret vicelīderiem «Bigbank Tartu» uzsāka itin apņēmīgi. Par spīti spēļu pārtraukumam «Robežsardzes» komanda  pirmajos divos setos noteica toni. Tas ļāva pirmajā setā uzvarēt ar 25-20, bet otrajā galotne izvērtās sīvāka, bet tik un tā ar 25-23 pārāki bija mājinieki. Diemžēl trešajā setā mūsējo mehānismā kaut kas salūza un lieliem soļiem uz priekšu ar 10-4 aizsoļoja Igaunijas klubs. Beigās gan «Robežsardze» pievilka līdz vienam punktam. Taču galotnē ar 25-22 uzvarēja Tartu vienība. Ceturtajā setā jau visu laiku vadībā atradās viesi, un mājinieki piedzīvoja zaudējumu ar 20-25. Izšķirošajā – piektajā setā jau sākumā pārsvaru ieguva jūrmalnieki. Vienubrīd tas bija 6 punkti. To izdevās saglabāt, un «Robežsardze» uzvarēja setu ar 15-9, bet maču ar 3-2.

Intervija - Aleksandrs Avdejevs, RTU/”Robežsardze/Jūrmala” uzbrucējs

Pēc uzvaras jūrmalnieki nevar atslābināties, jo jau rīt jāspēlē ar turnīra līderiem «Saremaa» volejbolistiem.