Pasaules kausa izcīņa skeletonā vīriešiem un sievietēm

Vācijā, Kēnigzē trasē aizvadīts pasaules kausa izcīņas priekšpēdējais posms. Brāļiem Dukuriem šoreiz neiepriecinošs sniegums – Tomass bija astotais, Martins – tikai 11.

Pirmajā braucienā vadošajā grupā rezultāti bija ļoti blīvi – par līderi kļuva korejietis Sunbins Juņs, bet pirmais sešinieks nobrauca vienas sekundes desmitdaļas robežās. Martins Dukurs bija sestais 0,09 sekundes no līdera, Tomasam – astotā pozīcija. Otrajā braucienā Tomass saglabāja 8.vietu, bet Martins pieļāva rupju kļūdu trases vidū, kas maksāja aptuveni sekundi un atsvieda viņu uz 11.vietu divu braucienu summā. Kopvērtējumā gan Martins saglabāja drošu vadību, bet Tomass pat pakāpās uz 3.vietu. Otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja vācietis Aleksanders Gasners, kurš par 0,04 sekundēm pārspēja Juņu, bet no septītās vietas uz trešo pēc otrā brauciena pakāpās Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas.

Sieviešu sacensībās Latvijas pārstāvei Endijai Tēraudai viduvējs sniegums un 18.vieta. Dramatiski noslēdzās cīņa par medaļām. Pēc pirmā brauciena pirmajā divas vietas ieņēma vāciete Tīna Hermana un Jeļena Ņikitina no Krievijas. Otrajā braucienā viņas pieļāva rupjas kļūdas un atkrita uz atiecīgi 10. un 5.vietu. Uzvarēja Vācijas skeletoniste Žaklīna Lēlinga. Otrā bija Čehiju pārstāvošā vāciete Anna Fernsteda, bet trešo vietu dalīja austriete Janīne Floka un kanādiete Džeina Šanela.

Komentāri

Kategorijas